Měsíc nových možností, nových pracovních směrů, změn a postupů vpřed. Tento měsíc využijme svůj potenciál pro vznik nebo prohloubení něčeho užitečného, co prospěje nejen vám, ale i okolí. Nebojme se realizovat jakékoliv nápady, díky jejich realizaci můžeme dojít tam, o čem naše mysl ještě ani neví a duše o tom zatím jenom sní.

Qua měsíce: 1
Orgán: slivinka a slezina
Párový orgán: žaludek
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 9–11 hodina
Podporující barva: žlutá

Období slinivky a sleziny je obdobím, kdy prožíváme „babí léto“ a zde je nezbytné se připravit na přechod na zimu. Musíme tedy posílit náš organismus, aby s nám vyhnulo chřipkové onemocnění. Dle čínské medicíny představuje slezina transformaci – přeměnu. Přesně takto to probíhá i v našem těle, kde přeměňuje jídlo na energii, tedy natravuje žaludku potravu a žaludek už jen zpracovává. Abychom v tomto i v zimním období mohli fungovat a být výkonní, je třeba do těla dostat dobrou zásobárnu potravin. Dále slezina představuje ustaranost a přemíru starostlivosti, proto vše berme s lehkostí a místo starostí si pojďme radostně zazpívat nebo zatancovat.

Jak můžeme podpořit slinivku a slezinu
Slezina má ráda harmonii, klid, jemnou sladkou chuť obilí, jablíčka, hrušky, rozinky a zejména ji prospívá slzovka obecná! Co určitě nemá ráda a čím ji dokonce ublížíte, je mnoho cukru, bílá mouka, buchty, dorty, vše co je sladké a nevyživující pro tělo. Též nemá ráda zahleňující potraviny jako je mléko, smetany, měkké sýry apod. Svědčí ji břišní dech, k tomu je skvělý OM Healing, a měli bychom se ukládat ke spánku do 22. hodiny večerní. Z e-shopu doporučujeme na zvýšení imunity a􀁢obranyschopnosti Tymiánové kapky a na odhlenění a dezinfekci Dubové kapky. Pro doplnění veškerých potřebných vitamínů a minerálů v těle doporučujeme Healthy Rytmus, což bylo původně vyvinuto jako jídlo pro kosmonauty.

Doporučení
Postarejte se nyní o své tělo, zásobte ho kvalitní stravou a podpůrnými produkty, abyste zimu přečkali bez obtíží a v plné síle. Využijte energii, kterou nyní máte a zúročte ji všude, kde je třeba. Je přeci období hojnosti!

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x