Číslo osm je číslem harmonie. Tento měsíc se má provádět celková harmonizace jak těla, tak i duše. Podle čínského kalendáře nejenom, že začíná nový rok, ale i jaro, které nás vyzívá k pomalému rozpuku. Pomalé znamená, že bychom neměli plýtvat energií, ale postupně se připravovat na rozpuk. Toto období je zaměřené na vztahy, měli bychom pracovat na upevňování zejména partnerských vztahů.

QUA MĚSÍCE: 8

Párový orgán: močový měchýř
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 17–19 hodina
Podporující barva: azurově modrá

Ledviny jsou odrazem našich vztahů a nezvládnutých strachů a emocí. Moudrý člověk má ledviny v úplném pořádku, protože ví, že nemá smysl ubližovat sobě ani okolí a ví, že pod strachem se skrývá obava ze sebe sama. Proto buďme upřímní sami k sobě i k ostatním lidem a projevujme se tak, abychom nezadržovali emoce. Jakákoliv takto potlačená emoce může kromě problémy
s močením a vylučováním, způsobit problémy se zády, křížovou oblastí, zuby nebo bolestí z vnitřní strany kolen.

Ledvinám velmi prospěje kvalitní pitný režim (pokud možno jen voda a čaje), méně tučné stravy a alkoholu, vývary, prohřátí nohou v soli Meine Base v čase ledvin. Uprostřed plosek nohou máme tzv. ledvinové jedničky, které nám pomáhají odvézt škodliviny z těla ven a sůl Meine Base je přímo určena k odkyselení organismu a znovuobnovení mírně zásaditého prostředí. Pokud máte rádi koupele, doporučujeme se koupat cca 45min. ve vaně s přidáním této zázračné alkalické minerální soli, která je obohacena o 8 rozemletých minerálů.

Jak můžeme podpořit ledviny

Vyřešme si všechny vztahy, které nás zatěžují, nechme proudit emoce, ale tak abychom neubližovali, pijme ledvinového čaje Sagaan Kharaasky, čaje 7×7, používejme sůl Meine Base a Lymphosanem Pure Life.

Doporučení

Pokud možno vyřešte co nejvíce i problematické vztahy, realizujte koupele v alkalicko-minerální soli Meine Base a popíjejte čaj 7×7 v pohodlí domova. Relaxujte a rozmýšlejte, jak naložíte s přibývající energií.

0
Would love your thoughts, please comment.x