Měsíc duality a partnerství. Nyní bychom měli dát prostor nejen sobě, ale hlavně svému partnerovi. V měsíci srpnu je vhodné začít pravidelně praktikovat hodinu pro rodinu. Naučme se naslouchat ostatním, třeba nám někdy mohou poradit velmi přínosná řešení nejen pro nás. Prožijme tento měsíc pouze ve dvou. Najděme si na sebe čas a􀁢okořeňme svůj partnerský život zajímavými společnými zážitky. Opravdu je čas relaxace ve dvou.

QUA MĚSÍCE: 2
SYSTÉM: TERMOREGULACE ORGANISMU
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 3. hodina ranní

Termoregulace, jinak řečeno též tělesné teplo, vzniká při chemických reakcí v těle, zejména pochází z činnosti jater, ledvin a mozku, pak působením některých hormonů a poslední význačnou činností je fyzická aktivita. Pro udržení stálé tělesné teploty využíváme soustavu nervovou a hormonální. Záleží proto na okolnostech, do jaké míry jsme pružní v měnících se situacích a v jakém stavu se nachází náš hormonální systém.

Jak můžeme podpořit termoregulaci organismu Zejména u žen, u kterých bývá termoregulace v horším stavu, je velmi skvělý produkt Chronolong, který vyrovná jejich hormonální systém. Dále i pro muže doporučujeme Malachitový elixír. Báječný je také Adaptovit, který pomáhá vyrovnávat jakýkoliv tlak (nízký nebo vysoký dostává do normálu). Všeobecně se nedoporučuje pít v tomto období slazené nebo solené vody a􀁢pít během jídla. Dále je dobré vynechat ledové nápoje, protože pak vyvolávají záněty. Spíše doporučujeme opět doplnit vitamín A a chybějící zinek produktem ElemVitals Zn. Dopřejme si koupel Meine Base, heřmánkovou koupel a abychom v horkých dnech posílili celkově tělo, můžeme krátkodobě popíjet šalvějový čaj.

Zařiďte si nádherně strávený čas ve dvou. Vnímejte vše okolo Vás, nikdy nic se neděje náhodou. Vnímejte, co Vám chce okolí nebo různé situace říci. Uvolněte svoje tělo a nenechte ho v horkých dnech přehřát.

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x