Prosinec je měsíc plný energie, ale také chaosu. Tento měsíc nás může velmi obohatit a dát nám dárky různých forem, ale pouze pokud se nám podaří udržet vnitřní klid a harmonii. Neměli bychom plýtvat naší energií, ta by měla směřovat cíleně, kde je třeba. Spíše se udržujme v poklidné bdělé fázi a vnímejme, co se tento měsíc děje kolem nás. Nic nového nepodnikejme, udržujme vše v chodu tak, aby nám zbyl čas pro meditaci a soustředění se sám na sebe. Doporučujeme meditaci „zrcadlo“. Nenechme se rozhodit vnějšími okolnostmi a užívejme si poznávání sám sebe.

QUA MĚSÍCE: 7
ORGÁN: TLUSTÉ STŘEVO
Párový orgán: plíce
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 5–7 hodina ranní)
Podporující barva: stříbrná

Východní medicína uvádí, že tlusté střevo je správce nad stokami. Hlavní funkcí tlustého střeva je řízení a přeprava „kalů“ a vylučování škodlivých látek, ale také řízení tělesných tekutin. Určitě víte, že co nevyloučí střevo, musí vyloučit kůže, proto může být také například akné způsobené nesprávnou výživou. Tak je to i v našem životě. Pokud se neumíme včas zbavit pro nás zbytečných a zatěžujících situací, tak se to projeví stejně jako ve střevu – začíná to v nás hnít a zatěžuje nás to. Proto je třeba min. každý čtvrt rok dělat nejenom domácí velké úklidy domácnosti, ale i úklidy v sobě. Přes zimu mám čas si udělat jasno ve svých vztazích, pročistit jak doma, tak na pracovišti vzduch a zbavit se všeho nepotřebného, abychom vyprázdnili své nádoby a byli tak připraveni na vše nové. Nová bude zajisté energie s přicházejícím jarem, ale i třeba životní možnosti a řešení.

Jak můžeme podpořit tlusté střevo
Ráno a večer cvičme, abychom střeva rozpohybovali, zbavujme se pravidelně všeho zbytečného jak fyzicky, tak i psychicky. Pijme pravidelně čaj z Mochny Stříbrné po dobu max. 30 dnů nebo čaj Kuril Sae. Musíme v tomto zimním období doplnit do těla důležité vitamíny, které tělo potřebuje, aby mohlo podporovat správnou funkci vyměšování. Vitamíny a minerály doplňme nejlépe najednou, a to skvělými přírodními produkty Wurzelkraft a Healthy Rytmus.

Pro správnou funkci střeva můžeme pokračovat v čištění střev produktem Paracleance a hlavně bychom měli doplnit Elbifi d, což je maximálně obohacený komplex lakto- a bifido- bakterií pro správnou mikroflóru střeva.

DOPORUČENÍ
Udržujte se ve vnitřním klidu a zbavujte se všeho, co považujete ve svém životě za zbytečné a obtěžující.

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x