Měli bychom dokončit vše, co máme rozdělané, udělat si shrnutí za minulý rok, protože nový rok dle čínského kalendáře začíná 28.1.2017. Zároveň se připravme na vstup do nového roku tím, že si uděláme jasno ve svých prioritách a v tom, kam příštích pár měsíců zaměříme svoji pozornost.

QUA MĚSÍCE: 9

Orgán: močový měchýř
Párový orgán: ledviny
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 15–17hodina
Podporující barva: žlutá

Močový měchýř značí vyústění a selekci všeho nepotřebného a zbavování se zplodin z těla. Tak je to i v našem životě. Pokud pokulháváme a nechceme dořešit nebo ukončit něco z minulosti, tak můžeme pociťovat zdravotní problémy s močovým měchýřem. Také se problémy mohou objevit, pokud prožíváme nepřiznaný psychický nátlak.

Zima je z pohledu čínské medicíny spojená s energií chladu a z emocí se strachem. Zkuste se právě s obavami, které v sobě každý z nás nosí, co nejlépe vypořádat. To je důležité nejen pro psychiku, ale i pro močový měchýř. Zde stačí přiznat si nátlak či nějaký strach  a následně ho řešit pomocí jakékoliv terapie. Proto vše mějme v sobě řádně ukončené a vypořádané a nevracejme se v myšlenkách ani v činech do minulosti, jelikož minulost už nezměníme.

Jak můžeme podpořit močový měchýř?
Masírujme reflexní body na vnitřní straně nohy pod kotníkem. Jezme zahřívající zeleninové, kořenové polévky, zázvor, konzumujme černé fazole. Pijme bylinné čaje mezi 15–17 hod., vhodný je čaj z kopřivy (pouze krátkodobě), řepíku a z listů hrušky; pitný režim min. 1,5–2 litry/den a dále podpořme močový měchýř našimi produkty: Fytočaj SAGAAN KHARAASKY – Bílá vlaštovka, Lymphosan Pure Life, Trimegavitals s Omega 3, rybí tuk a lněný olej. Doplňujme vitamíny a minerály produktem Wurzelkraft a Rytmus Healthy.

Doporučení

Dokončete vše rozdělané a udělejte si v  sobě velký úklid, vyprázdněte vše nepotřebné a můžete si tak v sobě připravit prostor na probouzející energii, která nás může naplnit s přicházejícím jarem.

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x