Číslo 6 je číslem rodiny, sdružování a rozvoje. Držme se tedy toho, co je pro naši rodinu nejdůležitější a udělejme si prostor pro společné chvíle s rodinou. Dále nechme rozvíjet náš potenciál směrem, kterým nás to táhne. Dopřejme si čas pro sebe a dále se rozvíjejme a užívejme si s bližními.

 QUA MĚSÍCE: 6

ORGÁN: JÁTRA
Párový orgán: Žlučník
Denní doba (nejvyšší činnost orgánu): 1–3 hodina ranní
Podporující barva: sytá zelená

Játra vyjadřují náš světonázor, to jak pohlížíme na svět a jak na vše reagujeme. Pokud budeme například lpět na nedůležitém a pro naši duši zatěžujícím aspektu, naše funkce jater a potažmo i žlučníku se obrátí a nebudou pracovat, tak jak mají. Pak se budeme cítit zahořklí, vzteklí a méně cenní. Diagnostická zóna jater se nachází mezi obočím a nad kořenem nosu. Najdete-li vrásky v těchto zónách, tak to značí o stažení nebo tvrdnutí jater. Pokud jsou vrásky hluboké, značí to osobu výbušnou a podrážděnou. Proto se zbytečně nerozčilujme, nechme si v tomto období na jakoukoliv reakci a řešení dostatek času a neřešme vše silou. Je vhodné umět naslouchat ostatním a po zvážení i přijímat názory ostatních, pokud shledáme, že mohou být prospěšné nám i okolí. Toto období výrazně vyzývá k čištění našeho organismu.

Jak můžeme podpořit játra?

Játra i náš organismus můžeme pročistit vším zeleným, co začíná růst na našich zahrádkách – pampelišky, sedmikrásky, kopřivy, medvědí česnek a jiné. Výborným kartáčem a čistidlem pro náš organismus a zejména játra je Ostropestřec v oleji, který nabízíme v našem e-shopu. Ten vytvoří krásný film nejen v našich střevech. Stříbrný propolis zničí veškeré viry a bakterie v našem těle. Dále pro kompletní očistu doporučujeme pro děti nebo seniory Prameny čistoty a pro dospělé Renaissance Triple Set, též můžete použít čaje z ostropestřece, fytočaj Aminaj Em.

DOPORUČENÍ

Nemusíte být všude první, nejdříve přemýšlejte a pak konejte, naslouchejte ostatním a využijte jarní energii k růstu. Nezapomeňte na důležitý servis našeho těla – jarní očistu!

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x