Dostala jsem z Universa velmi důležitou informaci pro všechny lidi, kteří chtějí fungovat bez větších škod na zdraví nebo i v materiálních záležitostech. Právě nyní probíhá převibrování planety Země a všech jejích návštěvníků a žijících tvorů.

Prosím, je nezbytné se každý den zastavit, tzv. naladit a vypnout tělo např. tím, že si lehnete a přestanete kontrolovat svoji mysl a budete pouze pronášet a opakovat mantru: om šivája namahe… a dovolte vesmíru, ať zvýší s Vaši svobodnou vůlí Vaše vibrace. Pak si krátce zaOMujte a poděkujte.

Toto navyšování vibrací probíhá několikrát za den, sama jsem je nyní několikrát zažila. Je třeba odevzdat vše staré, nefunkční a nechat v sobě začít proudit novou, čistou transformující energii. Důležité je se v těchto dnech nerozčilovat a nenechat se strhnout zmatkem, stresem a chaosem davu a celý proces jen nechat proběhnout bez emocí a hlavně vnímejte přítomný okamžik. Prožívat vděčnost, že můžeme být součástí takto úžasného převibrování na všech úrovních a cítit pokoru a lásku nejenom k procesu, ale ke všem živým bytostem a děkovat všem bytostem, které nám pomáhají v přechodu, jelikož tu jsou a pomáhají nám. Vědomě odevzdávejte hněv a vše co způsobuje Vaše negativní reakce a energie. Je to skvělá příležitost. Vítejte vše nové, poznávejte to s hravostí.

Prosím, rozšiřte toto poselství jakoukoliv formou dal, ať se konečně utrpení může transformovat v lásku. Krásné dny všem bytostem a držím Vám pěsti v této skvělé době. Jsem vděčná, že jsme u toho a můžeme to sdílet. E.

Eva Šumberová
Již v mládí jsem začala hledat odpověi na otázky: „proč jsou lidé ve svém životě většinou nespokojeni a nenaplněni radostí ze života, proč se lidem stávají nepříjemné situace a navíc se i opakují? Začala jsem proto studovat různé knihy, navštěvovat mnoho kurzů (secreat, reiki, ajurvédu, numerologii, astrologii, masáže, umění výkladu karet, fytoterapii ajn.) a rozhodla jsem se cestovat do exotiky za učiteli, šamany v Peru, Bali, Srí Lance, abych našla odpovědi na mé otázky. Mnoho jsem si za svůj život uvědomila, neustále si uvědomuji a posouvám a díky mým společnostem Sshanti a Sshanti Heal, mohu tyto věci předávat dál formou konzultací a školení. Život je cesta a je jen na nás, jaká bude a jak jsme schopni si ji dovolit užít.
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x