Dnes Vám přináším několik kroků, jejichž dodržování vnímám pro svůj život velmi klíčové. Ať už jsou to pro někoho hodnoty, mantry nebo cokoliv jiného, určitě si taky nějaké vytvořte, je to příjemným pomocníkem v různých situacích, ať už pozitivních nebo negativních. Občas je dobré se vrátit k něčemu, co je pro nás vodítkem, když nevíme kudy kam.

Sice Vám v řešení dané situace tyto body třeba na první pohled konkrétně nepomohou, ale už jenom jejich uvědomování si (čímž se stávají vědomější a vědomější) Vám může pomoci pochopit, co se ve Vás děje, co Vám vadí nebo s čím nejste v souladu. Minimálně Vám připomenou, že na světě je mnohem lépe, než se jak se třeba zrovna cítíte.

 

1. Chovej se tak, jak chceš, aby se druzí chovali k sobě

2. Měj rád, co je a buď vděčný za všechno, co máš

3. Nestěžuj si a přijmi za svůj život zodpovědnost

4. Žij v souladu s přírodou a vracej jí, co ti dává

5. Buď k sobě upřímná a jdi za svým srdcem

6. Žij teď a tady, teď utváříš svůj život

7. Přijímej změnu jako dar života

8. Žij v míru a rozdávej lásku

9. Poslouchej své tělo

10. Dávej druhou šanci

11. Plň si své sny

 

 

 

Petra Dusová
Jsem člověk, který nesnáší stereotyp, miluje výzvy a říká se o mě, že jsem detailista. Díky těmto vlastnostem jsem si uvědomila svůj smysl pro tvořivost a kreativitu. Našla jsem se v rozvíjení společností a projektů, v jejichž vizích vidím smysl. Momentálně nejvíce času do rozvoji své společnosti Efektivní cesta, která se zabývá tvorbou webových stránek a marketingu. Baví mě rozvíjet nejenom sebe, ale také předávat zkušenosti a myšlenky dál. Proto další zásadní oblastí, které se věnuji jsou školení a konzultace zejména v oblasti time managementu a vedení lidí prostřednictvím společnosti Sshanti. Věřím, že jsme strůjci svého života, a že jakákoliv změna je možná.
„Spokojenost je o přístupu člověka k sobě samému.“
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x